Květiny Závěsné dekorace Květináče Rámečky na fotky Stojany na květiny Cedule Plakáty Svícny a svíčky Dětské dekorace Zrcadla Drobné dekorace Velikonoční dekorace Podzimní dekorace Svatební dekorace Zahradní dekorace Jarní dekorace Halloween dekorace Vázy Hodiny Tapety Samolepky na zeď Obrazy Živé Samostatně Lampy Svícny Svíčky Vánoční dekorace Koberce
Home->

Dětské dekorace

Při zařizování dětského pokojíčku pro vaši ratolest bychom neměli dát ani tak na nás vkus, ale na to, o čem víme, že se našim dětem bude líbit. Dětský pokoj by měl být praktický, veselý, barevný, útulný – a měl by v dětech vzbuzovat kreativitu a zvídavost. V tom, jakým způsobem bude dětský pokojíček vypadat, hraje velkou roli i výběr vhodné dětské dekorace. A my vám dnes nabídneme jen to nejkrásnější.

Tapety místo výmalby? Proč ne?

Co se týče výmalby, o té se nyní bavit nebudeme. Je jasné, že by měla být světlejších barev, navíc i hezky barevná. Pokud však nejste na klasickou výmalbu, mohla by se vám líbit třeba možnost dětských tapet jakožto dětské dekorace pokojíčku. Tapety na stěny se opět vrací do módy. Na rozdíl od dřívějších let však máme mnohem větší možnosti výběru. Mnohé tapety lze navíc i omývat, takže jde o ideál pro rodiny s malými dětmi, které zapatlají vše, na co přijdou.

I samolepky dokáží divy

Další variantou dětské dekorace do pokojíčku mohou být samolepky na zeď, ale také obrázky či tolik oblíbené plakáty. Menší děti jistě potěšíte motivy z večerníčků, zvířátky, princeznami, dinosaury, ale i květinami. Ty starší pak ocení samolepky a obrázky s různými texty, nápisy, ale třeba i motivy superhrdinů. Fantazii se v dnešní době meze nekladou. Pokud své dítě učíte poznávat čas, půjde to o mnoho snáze, pokud budou mít v pokojíčku krásné hodiny, na nichž bude doslova radost učit se poznávat čas. Malé princezny pak ocení, když budou mít svůj malý koutek se šperky a sponkami do vlasů, kdy se na sebe budou moct dívat do krásného dětského zrcadla. Nemluvě o tom, že i stojan na gumičky a náramky může být krásná dětská dekorace.