Uncategorized Květiny Závěsné dekorace Květináče Rámečky na fotky Stojany na květiny Cedule Plakáty Svícny a svíčky Dětské dekorace Zrcadla Drobné dekorace Velikonoční dekorace Podzimní dekorace Svatební dekorace Zahradní dekorace Jarní dekorace Halloween dekorace Vázy Hodiny Tapety Samolepky na zeď Obrazy Živé Samostatně Lampy Svícny Svíčky Vánoční dekorace Koberce

Jarní dekorace

Jaro znamená očistu, něco nového, svěžest a také pořádný úklid domova. Proč si ale všechnu tuto práci nezpříjemnit krásnou novou jarní dekorací, která vašemu domovu dodá na kráse? Jaro s sebou přináší spoustu krásného. Mezi to patří i jarní dekorace, které našim domovům dodají na příjemné atmosféře a svěžesti. Jarní dekorace se vyznačují příjemnými a zářivými barvami i dekory. Zahrnují i květiny – ať už živé nebo umělé. Nemluvě o bytovém textilu či malých drobnostech, které váš domov rozzáří barvami. Mezi nejoblíbenější barvy dekorací nepatří jen ty zářivé, ale i pastelové. Ze vzorů si své místo najdou zejména ty květinové – ideální barvy jsou zelená s růžovou. Dále pak bílá a šedá v kombinaci s pastelovými barvami.

Květiny - živé i ty umělé jsou oblíbené

Stále více z nás se snaží o vytvoření koutku s rostlinami. A nezáleží na tom, zda jde o velkou zahradu nebo koutek na balkoně. Stačí, když si pořídíte několik skleněných váz, skleněných nádob, květináčů a truhlíků. A základ vaší mini zahrady v bytě je na světě. Nemluvě o tom, jak krásně se vám na takovou jarní zahrádku bude dívat. I nadále jsou však velmi oblíbené i umělé květiny, které mají dlouhou životnost. A že na ně sedá prach? To i na ty živé. Stačí, když je čas od času opláchnete. Tyto umělé květiny (často tulipány, růže a pivoňky) můžete omotat kolem zábradlí, dát do vázy, nebo třeba omotat kolem židle. Nezapomínejte však ani na velmi oblíbené jarní dekorace ve formě věnců na dveře. Ty kromě dveří můžete umístit i na stůl, nebo je pověsit na stěnu.

Jarní dekorace a zvířátka

Kromě květin se s jarem pojí samozřejmě i zvířata. Kromě zajíčků o Velikonocích jde zejména o ptáčky – a to ve všech možných podobách. Můžete si pořídit ptáčky na provázku, které někde zavěsíte. Nebo třeba ty, které postavíte na polici v obýváku. Fantazii se meze nekladou. Podobnou službu mohou dělat i motýli. Například drobní motýlci, které pomocí kolíčku připevníte k záclonám.