Květiny Závěsné dekorace Květináče Rámečky na fotky Stojany na květiny Cedule Plakáty Svícny a svíčky Dětské dekorace Zrcadla Drobné dekorace Velikonoční dekorace Podzimní dekorace Svatební dekorace Zahradní dekorace Jarní dekorace Halloween dekorace Vázy Hodiny Tapety Samolepky na zeď Obrazy Živé Samostatně Lampy Svícny Svíčky Vánoční dekorace Koberce
Home->

Podzimní dekorace

Žádný podzim se nemůže obejít bez krásných a barevných ozdob. Podzimní dekorace jsou tím pravým způsobem, jak vyzdobit nejen interiér, ale i exteriér svého domova. Přemýšlíte nad tím, jaké podzimní dekorace budou tím pravým? Nechte se inspirovat!

Listí jako podzimní dekorace

Podzimní listí je tím, co se vybaví téměř všem jako první, když si představí podzim. Krásně barevné listy, které postupně opadávají ze stromů. A lemují tak chodníky, louky, ale i lesy. Právě listí je tím pravým způsobem, jak svůj domov vyzdobit. A nezáleží na tom, zda si přinesete přírodní listí, nebo si koupíte umělé dekorace, které budete moct využívat po dlouhá léta.

Dýně k podzimu patří

Dýně jsou další podzimní dekorací, která se hodí kamkoliv. Dýně mohou být velké nebo malé, mohou mít nejrůznější barvy a odstíny, fantazii se meze nekladou ani ve tvaru. Máslové dýně můžete využít například jako vázu. Nebo se vám líbí malé dýňové lucerničky, které budou zdobit váš domov kdykoliv během roku?

Oříšků není nikdy dost

Oříšky, kaštany, ale i žaludy. Tyto drobné a krásné dekorace mohou zdobit váš domov jak v přírodní, tak i trvalejší podobě. Nemluvě o tom, jak krásně mohou vypadat jiné podzimní dekorace, které jednoduše doplníte miskou s oříšky nebo kaštany.

Koření provoní váš domov

Ke každému ročnímu období se vztahují určité vůně. Na podzim to může být například badyán, vanilka, skořice nebo hřebíček. Tak proč tohle krásně voňavé koření nepoužít i k ozdobě svých domovů? Můžete jimi například ozdobit skleničku, do které zapálíte čajovou svíčku.

Sušené kytičky

Další dekorací, která by na podzim neměla chybět, jsou sušená kvítka. Ty si můžete sami natrhat, objednat, nebo je můžete nahradit například umělou alternativou, která vám vydrží po celý rok.