Květiny Závěsné dekorace Květináče Rámečky na fotky Stojany na květiny Cedule Plakáty Svícny a svíčky Dětské dekorace Zrcadla Drobné dekorace Velikonoční dekorace Podzimní dekorace Svatební dekorace Zahradní dekorace Jarní dekorace Halloween dekorace Vázy Hodiny Tapety Samolepky na zeď Obrazy Živé Samostatně Lampy Svícny Svíčky Vánoční dekorace Koberce
Home->

Rámečky na fotky

Fotografie, ale i nejrůznější obrázky mohou vypadat naprosto dokonale, pokud jim pořídíte kvalitní rámečky na fotky. Právě fotografie jsou totiž tím prvkem, který může vašemu interiéru vdechnout osobitost. A vytvořit tak domov.

Rámečky na fotky v  různých stylech i barvách

S rámečky nemusíme vyzdobit jen stěny, ale klidně i komody, police, vitríny nebo noční stolky. Najdete u nás jak rámečky na fotky k zavěšení, tak i k postavení. Design samotných rámečků pak závisí zejména na vašem vkusu, designu interiéru, ale i velikosti a typu fotek. Například do skandinávského designu, který je spíše přírodní, dáte jiné rámečky než do retro interiéru, který snese vše - od tvarů až po barvy. Při dekorování svého interiéru se však nemusíte omezovat pouze na jeden rámeček či na rámečky téže barvy, velikosti a stylu. Právě naopak. Naprosto skvěle mohou vypadat nejrůznější rámečky, ze kterých si následně vytvoříte velkou nástěnnou koláž. V případě, kdy se rozhodnete pro její vytvoření, je nejlepší rozmístit si všechny rámečky i s fotkami na podlahu a ve vámi zvoleném rozložení je poté umístěte na stěnu. Nemusíte se bát ani zarámovaných plakátů, které mohou vypadat stylově.