Květiny Závěsné dekorace Květináče Rámečky na fotky Stojany na květiny Cedule Plakáty Svícny a svíčky Dětské dekorace Zrcadla Drobné dekorace Velikonoční dekorace Podzimní dekorace Svatební dekorace Zahradní dekorace Jarní dekorace Halloween dekorace Vázy Hodiny Tapety Samolepky na zeď Obrazy Živé Samostatně Lampy Svícny Svíčky Vánoční dekorace Koberce
Home->

Dekorace na auto

Bílá stuha na autě s panenkou pro nevěstu, cylindr pro ženicha. Takto nějak jsme si dříve mohli představovat dekorace na auto, co se svatby týče. V současnosti však máme na výběr z mnohých variant, kdy si každý vybere tu, která je jeho srdci nejbližší. Pokud i vy přemýšlíte nad tím, jak vyřešit svatební dekorace na auto, jste na správném místě. Co je třeba udělat?

Dekorace na autě musí pevně držet

Vzhledem k tomu, že se auta používaná na svatbách často pohybují na větší vzdálenosti a nestojí na místě, je třeba dbát na to, aby všechny dekorace pevně držely na svém místě. Dekorace se musí na autě udržet za rychlejší jízdy, při popojíždění v kolonách, ale i za nepříznivého počasí. K uchycení dekorací na auto můžete použít přísavky, zde ale dejte pozor na to, abyste si nepoškodili kapotu. Další možností je silný magnet - ten ale nemusí fungovat vždy a všude. A v poslední řadě i mašle a stuhy, které se k autu uvazují.

Dekorace jako takové musí být odolné

Během léta je veku horko samo o sobě, avšak kapota auta? Ta se během léta doslova rozpálí. Proto dbejte na to, aby byly všechny dekorace na autě umístěny bezpečně a správně. Nikdy je na auto nepokládejte bez vhodné ochrany. Květiny - umělé i živé, pokládejte na listy, destičku, dečku nebo organzu. Květiny by měly mít dostatečný přísun vody a živin, aby dlouho vydržely. Také se snažte parkovat ve stínu.

Svatební dekorace na auto pro nevěstu

Výzdoba auta pro nevěstu je ze všech aut nejsložitější. Taková výzdoba musí ladit s barvou laku auta, ale i se svatební kyticí. Dále je to jen na vaší fantazii. Většina nevěst volí čistě květinovou výzdobu, dále pak výzdoba se stuhami, které jsou doplněny střevíčky, panenkou nebo třeba závojem. Tímto způsobem se zdobí kapota auta. Zbytek auta se už zdobí decentněji. Vybírat si můžete ze zdobení antény, oken nebo klik od oken.

Svatební dekorace na auto pro ženicha

Výzdoba ženichova auta je o něco jednodušší než výzdoba auta pro nevěstu. Avšak i toto auto musí být odlišné od těch, která budou mít svatebčané. Auto pro ženicha si zakládá na zdobení jedním dominantnějším prvkem, který je doplněn klasickou výzdobou. Za dominantní prvek se volí nejčastěji cylindr, zkusit můžete i panáčka nebo podkovu.

Svatební dekorace na auto pro svatebčany

Vzhledem k tomu, že svatebčané dorazí až v den svatby, nemůžete je zdobit s předstihem. Proto si připravte jednotnou výzdobu doma, poté ji jen připevníte na auta. Snažte se vytvořit takové dekorace, které lze univerzálně připevnit na jakékoliv auto. Ideální jsou mašle či stuhy, které stačí k automobilu přivázat.