Květiny Závěsné dekorace Květináče Rámečky na fotky Stojany na květiny Cedule Plakáty Svícny a svíčky Dětské dekorace Zrcadla Drobné dekorace Velikonoční dekorace Podzimní dekorace Svatební dekorace Zahradní dekorace Jarní dekorace Halloween dekorace Vázy Hodiny Tapety Samolepky na zeď Obrazy Živé Samostatně Lampy Svícny Svíčky Vánoční dekorace Koberce
Home->

Jmenovky

Ačkoliv je svatba tím nejkrásnějším dnem našich životů, je tento ten poměrně složitý na přípravu. Abyste svým hostům usnadnili tápání kolem svatebního stolu, měli byste si pořídit slušivé jmenovky, které jim poradí, kam si mají sednout. A nezáleží na tom, zda je o malou nebo velkou svatbu.

Vytvořte si zasedací pořádek

Všichni chceme, aby naše svatební tabule vypadala co nejlépe. Stejnou pozornost bychom měli věnovat i tvorbě zasedacího pořádku. Díky němu bude každý host na svatbě vědět, kde je jeho místo. Tímto způsobem můžete předejít problémům s tím, že někdo obsadí čestné místo vašich rodičů, že se sejdou vedle sebe dva lidé, kteří se nemohou vystát apod.

Jak by měly jmenovky vypadat?

Ve chvíli, kdy budete mít vytvořený zasedací pořádek a promyšlené, kde kdo může a nemůže sedět, přichází na řadu výběr vzhledu takových jmenovek. Víte, jak by měla správná jmenovka vypadat? Co by měla obsahovat? Nejdůležitější součástí každé jmenovky je samozřejmě jméno vašeho hosta.V případě, že se jedná o větší svatbu, doplňte i příjmení. Tyto jmenovky budou na svatební tabuli. V případě větší svatby můžete všechna jména a jejich umístění ke stolům sepsat na velký seznam, který usnadní hledání místa. Při vybírání designu svatebních jmenovek myslete na to, v jakém duchu se ponese celá svatební tabule. Za stále nejvíce oblíbené jmenovky patří ty papírové. Velmi oblíbené jsou i jmenovky ve tvarech motýlů či kytiček. Tyto jmenovky můžete upevnit ke skleničkám.