Květiny Závěsné dekorace Květináče Rámečky na fotky Stojany na květiny Cedule Plakáty Svícny a svíčky Dětské dekorace Zrcadla Drobné dekorace Velikonoční dekorace Podzimní dekorace Svatební dekorace Zahradní dekorace Jarní dekorace Halloween dekorace Vázy Hodiny Tapety Samolepky na zeď Obrazy Živé Samostatně Lampy Svícny Svíčky Vánoční dekorace Koberce
Home->

Velikonoční dekorace

Velikonoce nejsou jen oslavou Ježíše Krista. Jde současně i o chvíli, kdy se snažíme nazdobit své domovy jarní výzdobou, ale používáme také čistě velikonoční dekorace. A je jen na nás, pro jaké velikonoční dekorace se rozhodneme. Zda zvolíme leckdy až kýčovou výzdobu svých domovů, nebo se poohlédneme po více univerzálních ozdobách. Pestré stuhy, kuřátka, králíčky, kraslice a pestrobarevné jarní květiny k Velikonocím prostě neodmyslitelně patří.

A jaké dekorace v našich domovech neudělají ostudu?

Mezi nejčastější jarní dekoraci patří bez jakýchkoliv pochyb právě kraslice. Ve chvílích, kdy nechcete trávit svůj volný čas malováním vlastních kraslic můžete využít možnosti koupení si těch již hotových. Velikonoční kraslice z obchodů jsou nejčastěji vyrobeny z plastu, o to déle je ale můžete opakovaně používat. Dalším oblíbeným prvkem jsou stuhy. Nejen, že se stuhy jakožto velikonoční dekorace uvazuje na větvičky či věnce, jde o i něco, co se uvazuje koledníkům na pomlázku. Další velikonoční dekorací je například věnec, který by neměl chybět v žádném domově. Věnce jsou velmi univerzální, nemusí se používat jen jako velikonoční dekorace. Ostudu neuděláte ani s vázou plnou jarních květin nebo velikonočním zajíčkem.